Mirai

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Mirai, aileye yeni katılan en yeni üye, bebek kardeşi ile başa çıkmaya çalışan dört yaşındaki bir çocuğun hikayesini perdeye yansıtıyor.

Film Türü Nedir ?

Macera, Animasyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Mamoru Hosoda

Film Oyuncuları Kimdir ?

Moka Kamishiraishi, Haru Kuroki, Gen Hoshino

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

22 Mart 2019

IMDb Puanı

7.0

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Mirai, aileye yeni katılan en yeni üye, bebek kardeşi ile başa çıkmaya çalışan dört yaşındaki bir çocuğun hikayesini perdeye yansıtıyor. Kun ailesinin gözbebeği olarak büyüyen dört yaşında minik bir çocuktur. Fakat artık tahtını sarsacak olan yeni bir üye aileye katılmıştır. Ailenin en minik bireyi Mirai, çok kısa sürede herkesin ilgi odağı haline gelir. Evde kendisine eskisi gibi ilgi gösterilmemesinden şikayet eden Kun, kaçınılmaz olarak bebek kardeşi Mirai’yi kıskanmaya başlar. Kendisini çok yalnız hisseden küçük Kun, bir gün bahçede tek başına oyunlar oynarken gizli bir yer keşfeder. Bu gizemli yer sayesinde Kun, çok heyecan verici bir yeteneğe sahip olur; artık zamanda yolculuk yapabilecektir.

Küçük çocuk keşfettiği şeyin ne olduğunu anlamaya çalışırken, kendisini birdenbire annesinin küçük bir kız, babasının ise genç bir delikanlı olduğu bir zaman diliminde bulur. Bu gizemli yer sayesinde kendisini birbirinden farklı ve sürükleyici maceralar içinde bulan Kun’un, bu süreçte bakış açısı değişir ve, iyi bir ağabey olmak için çaba göstermeye başlar.

Fragman

Mirai, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın