Mucize Uğur Böceği

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Mucize Uğur Böceği, böcek cennetine gitmek için maceralarla dolu bir yolculuğa çıkan bir uğur böceğinin öyküsünü konu alıyor.

Orjinal Adı

The Ladybug

Film Türü Nedir ?

Animasyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Ding Shi

Film Oyuncuları Kimdir ?

Haylie Duff, Jon Heder, Norm McDonald

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

8 Şubat 2019

IMDb Puanı

4.4

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Mucize Uğur Böceği, böcek cennetine gitmek için maceralarla dolu bir yolculuğa çıkan bir uğur böceğinin öyküsünü konu alıyor. Rube yedi benekli bir uğur böceğidir ve cam bir fanus içerisinde yaşamını sürdürmektedir. Ancak onun hayallerinde, böcek cenneti olarak bilinen Altın Kanyon’a gitmek yatmaktadır. Bu esnada başı belada olan Master Water adındaki bir yusufçuk, Rube’dan yardım talep eder. Yusufçuğa yardım etmeyi kabul eden Rube, onu yanına alarak yaşadığı laboratuvara götürür. Altın Kanyon’a gitmeyi iyice kafasına koymuş olan Rube, yusufçuğa birlikte gitmeyi önerse de, beklediği yanıtı alamaz. Neye mal olursa olsun hayallerinden vazgeçmeyecek olan Rube, böcek cennetine gitmek için bir başına yollara düşer. Fakat bu yolculuk pek de düşündüğü kadar kolay geçmeyecektir. Rube, böcek cennetine varabilmek için yol boyunca karşısına çıkan çeşit çeşit zorlukları bertaraf etmek zorunda kalır.

Fragman

Mucize Uğur Böceği, The Ladybug, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın