Mucizeler Parkı

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Mucizeler Parkı, küçük bir kızın hayallerinde canlandırıp yaşattığı eğlence parkını kurtarmak için arkadaşları ile beraber verdiği mücadeleyi perdeye taşıyor.

Orjinal Adı

Wonder Park

Film Türü Nedir ?

Macera, Komedi, Animasyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Dylan Brown

Film Oyuncuları Kimdir ?

Brianna Denski, Ken Hudson Campbell, Jennifer Garner

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

15 Mart 2019

IMDb Puanı

5.8

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Mucizeler Parkı, küçük bir kızın hayallerinde canlandırıp yaşattığı eğlence parkını kurtarmak için arkadaşları ile beraber verdiği mücadeleyi perdeye taşıyor. Daima iyimser ve hayal gücü çok yüksek bir kız olan June, bir gün ormanda gezintiye çıkar. Bu gezi June’a hiç bilmediği sihirli bir dünyanın kapılarını aralayacaktır. Bir kelebeğin peşine takılan küçük kız, ormanın derinliklerinde bir yerde gizemli bir eğlence parkı keşfeder. Bu keşif June’ı tam anlamıyla büyülemiştir. Wonderland adındaki devasa boyutlardaki bu eğlence parkı oldukça fantastik bir yerdir. Çok çeşitli oyuncakların yer aldığı parkın içerisinde birbirinden sevimli birçok hayvan da yaşamaktadır.

Wonderland’in tam da hayallerini süsleyen bir yer olduğunu düşünen June, bir süre sonra bu yerin gerçekten kendi hayal gücü sayesinde var olduğunu fark eder. Tehlike altında olan eğlence parkını kurtarabilecek tek kişi olan minik June, bu büyülü parkı kurtarıp yeniden eski haline getirebilmek için sevimli dostları iş birliği yapar.

Fragman

Mucizeler Parkı, Wonder Park, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın