Müfreze

Puan Verin
Film Özeti

Müfreze, teröristlerin ele geçirdikleri bir köyde ki içme suyunu zehirleyen teröristler suyu içenlerin hasta olmasına neden olmuştur.

Film Türü

Savaş, Aksiyon

Film Yönetmeni

Enes Bilal Taşçı

Film Oyuncuları

İsmail Hakkı, Sera Tokdemir, Emrah Girgin, Rabia Yalçın, Serkan Kuru

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

1 Ekim 2021

IMDb Puanı

6.8

Film Konusu & Özet & Detaylar

Müfreze, teröristlerin ele geçirdikleri bir köyde ki içme suyunu zehirleyen teröristler suyu içenlerin hasta olmasına neden olmuştur. Valiliğin olaya müdahalesi ile köye bir doktor ve beraberinde güvenliği sağlamak ile görevli 7 kişilik özel bir komando birliği görevlendirilir. Doktor Kemal, çocuklardan birinin ağırlaşması ile acil şehre götürülmesine karar verir. Bu sırada beklenmedik bir tehlike baş gösterir ve teröristler yeniden köye saldırır. Şehre gitmelerinin mümkünatı kalmamıştır. Komando birliği ise hem teröristleri etkisiz hale getirmek hem de köylüleri ve doktorun can güvenliğini sağlayabilmek için büyük bir mücadele içine girerler.

Fragman

Müfreze, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın