Muhbir

Puan Verin
Film Özeti

Muhbir – The Informer, özgürlüğüne kavuşmak için bir uyuşturucu çetesinin içine sızmak zorunda olan eski bir ajanın öyküsünü konu ediyor.

Orjinal Adı

The Informer

Film Türü

Dram, Suç

Film Yönetmeni

Andrea Di Stefano

Film Oyuncuları

Joel Kinnaman, Rosamund Pike, Ana de Armas, Clive Owen, Sam Spruell

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

25 Ekim 2019

IMDb Puanı

6.6

Film Konusu & Özet & Detaylar

Muhbir – The Informer, özgürlüğüne kavuşmak için bir uyuşturucu çetesinin içine sızmak zorunda olan eski bir ajanın öyküsünü konu ediyor. Eski bir özel kuvvetler ajanı olan Pete Koslow, takdirle karşılanan, onurlu bir kariyerin sonunda emekliye ayrılır. Ancak, karısını korumak için giriştiği bir mücadelenin sonunda hapse düşen Pete Koslow’un dünyası alt üst olur. Koslow’a, iki FBI ajanı için Muhbir – The Informerlik yapması ve gizli yeteneklerini kullanarak, New York’un en güçlü suç örgütünün patronu olan General’i devirmeyi kabul etmesi şartıyla erken tahliye şansı verilir. Fakat Koslow’a özgürlüğünü kazandıracak olan operasyon, gizli bir NYPD polisinin ölümüyle sonuçlandığında işler değişir ve Koslow kendisini FBI ve mafya arasındaki çapraz ateşin tam ortasında bulur.

Fragman

Muhbir, The Informer, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın