Mühr-ü Cin

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Mühr-ü Cin, Rana genç bir kadındır ve müzikallerde dansçı olarak yer almakta ve geçimini sağlamaktadır. Eren isimli bir genç ile tanışmışlardır ve birliktelerdir.

Film Türü Nedir ?

Korku

Film Yönetmeni Kimdir ?

Buğra Kekik

Film Oyuncuları Kimdir ?

Ecem Yorulmaz, Cansu Kahvecioğlu, Burçak Kabadayı, Onat Bulut, Muhammet Kınık

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

24 Ocak 2020

IMDb Puanı

2.9

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Mühr-ü Cin, Rana genç bir kadındır ve müzikallerde dansçı olarak yer almakta ve geçimini sağlamaktadır. Eren isimli bir genç ile tanışmışlardır ve birliktelerdir. Eren ile çıkmaya başladıkları ilk gün Rana bazı olağan üstü olaylar ile karşılaşır. Yaşadığı bu doğaüstü olaylar onu bir hayli tedirgin etmiştir ve büyük bir korkuya kapılmıştır. Bir yandan bu olayları yaşamaktadır diğer taraftan ise normal günlük hayatına devam etmeye çalışmaktadır. Rana yaşadıklarını arkadaşlarına anlattığı zaman arkadaşları onun halüsinasyon gördüğünü söylerler ve onu da buna ikna ederler.

Ancak gün gelir Rana ve arkadaşları bunun bir hayal olmadığını, Rana’nın gerçekten doğal olmayan bir takım hadiseler yaşadığını kendi gözleri ile görürler. Kendisine ve arkadaşlarına musallat olan bu varlık ile savaşmak Rana’nın yapabileceği tek şeydir.

Fragman

Mühr-ü Cin, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın