Muhteşem Üçlü

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Muhteşem Üçlü, yaptıkları türlü sakarlıklar nedeniyle mahalle sakinleri tarafından Muhteşem 3 lü olarak adlandırılan üç genç arkadaş olan Murat, Yavuz ve Ömer’in yaşadığı maceraları konu ediliyor.

Film Türü Nedir ?

Komedi

Film Yönetmeni Kimdir ?

Mahmut Kaptan

Film Oyuncuları Kimdir ?

Kemal Uçar, Deniz Gürzumar, Burak Alkaş, Aybike Turan, Bengi İdil Uras

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

24 Nisan 2020

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Muhteşem Üçlü, yaptıkları türlü sakarlıklar nedeniyle mahalle sakinleri tarafından Muhteşem 3 lü olarak adlandırılan üç genç arkadaş olan Murat, Yavuz ve Ömer’in yaşadığı maceraları sinema perdesine aktarıyor. Murat, elini attığı hiçbir işte dikiş tutturamayan bir adamdır. Fazlaca saf bir adam olan Yavuz, bir tamircide kalfa olarak çalışmaktadır. Ömer ise bir türlü laf anlamayan bir adamdır. Fakir ama herkesin birbirini tanıdığı ve destek olduğu bir mahallede yaşayan Murat, Yavuz ve Ömer, yaptıkları sakarlıklarla kendilerini ve etraflarındakileri türlü türlü maceraların içine sokar.

Fragman

Muhteşem Üçlü, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın