Muna

Puan Verin
Film Özeti

Muna; Gazzeli Muna, henüz 6 yaşında küçük bir çocuktur. Ailesi ile yaşadığı eve İsrail askerlerinin baskını ile darma dağın edilirken küçük Muna gecenin bir yarısı yapılan bu baskından mutfak dolabına saklanarak kurtulmayı başarmıştır.

Film Türü

Gerilim, Dram, Savaş

Film Yönetmeni

Serdar Gözelekli

Film Oyuncuları

Sabahattin Yakup, Leyla Göksun, Erkan Taşdöğen, Turgay Aydın, Kaan Çakır

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

24 Haziran 2016

IMDb Puanı

6.6

Film Konusu & Özet & Detaylar

Muna; Gazzeli Muna, henüz 6 yaşında küçük bir çocuktur. Ailesi ile yaşadığı eve İsrail askerlerinin baskını ile darma dağın edilirken küçük Muna gecenin bir yarısı yapılan bu baskından mutfak dolabına saklanarak kurtulmayı başarmıştır. Ancak sabah olup saklandığı dolaptan çıkan Muna, koca evde tek başına kaldığını fark eder. Tehlikeli sokaklarda tek başına ailesini aramaya koyulan küçük çocuğu yeryüzü doktorları gurubunda gönüllü olan Ela bularak sahip çıkar. Küçük Muna’ nın ailesini bulmada ona yardım etmeye karar verir.

Fragman

Muna, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle