Münih: Savaş Yaklaşıyor

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Münih: Savaş Yaklaşıyor, 1938’in sonbaharında Avrupa büyük bir savaşın eşiğine gelmiş Adolf Hitler, Çekoslovakya’yı işgal hazırlığı içindedir.

Orjinal Adı

Munich: The Edge of War

Film Türü Nedir ?

Dram, Tarihi, Gerilim

Film Yönetmeni Kimdir ?

Federico Schlatter

Film Oyuncuları Kimdir ?

George MacKay, Jannis Niewöhner, Jeremy Irons

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

20 Ocak 2022

IMDb Puanı

6.8

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Münih: Savaş Yaklaşıyor, Robert Harris’in dünya genelinde çok satan kitabından sinemaya uyarlanan Dram, Tarihi, Gerilim filmdir. 1938’in sonbaharında Avrupa büyük bir savaşın eşiğine gelmiş Adolf Hitler, Çekoslovakya’yı işgal hazırlığı içindedir. Ancak savaşın büyük yıkımlar doğuracağını farkında olan Neville Chamberlain’in hükümeti ise barışçıl çözümler arayışındadır. Savaş kapıya dayanmış ve tehlike çanları çalmaya başladığı sıra da bir konferans düzenlenir. İngiliz memur Hugh Legat ve Alman diplomat Paul von Hartmann görevlendirilir. Konuyla ilgili acil durum konferansına katılım sağlamak için Münih’ e giderler.

Munich: The Edge of War, Müzakereler başlamıştır ve eski iki dost kendilerini biranda çıkmaz içinde bulurlar. Siyasi hilelerin kol gezdiği müzakereler de büyük bir tehlikenin olduğunu fark ederler. Bu tehlikeyi bertaraf edip, müzakereleri savaştan kaçınılarak barışcıl yollarla anlaşma imkanı sağlayabilecekler mi ? Tüm dünyanın müzakereleri izlediği sıralarda savaştan kaçınılabilir mi? Barışcıl anlaşmalar da taraflar orta yol bulabilecekler mi?

Fragman

Münih: Savaş Yaklaşıyor, Munich: The Edge of War, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle