Mürit – The Lodge

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Mürit – The Lodge, genç bir kadının, evlenmeyi planladığı adam ve onun çocuklarıyla beraber gittiği tatilde yaşananları konu alıyor.

Film Türü

Korku, Gerilim, Dram

Film Yönetmeni

Severin Fiala, Veronika Franz

Film Oyuncuları

Riley Keough, Richard Armitage, Alicia Silverstone, Jaeden Martell, Lia McHugh

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

13 Mart 2020

IMDb Puanı

6.0

Film Konusu & Özet & Detaylar

Mürit – The Lodge, genç bir kadının, evlenmeyi planladığı adam ve onun çocuklarıyla beraber gittiği tatilde yaşananları konu alıyor. Richard, hayatının ikinci baharını yaşamakta olan bir adamdır. İki çocuğu ile birlikte yaşayan Richard, ikinci kez evlilik yapmaya hazırlanmaktadır. Sevgilisi Grace ve çocuklarının kaynaşmasını arzulayan Richard, birlikte vakit geçirmeye yönelik kısa bir tatil planlar. Richard, çocukları ve Grace, şehirden uzaktaki bir tatil köyüne gider. Genç kadın, çocukların kalbini kazanmak için elinden geleni ortaya koyar. Ancak çocuklar, babalarının Grace’den ayrılmasını istemektedir. Üvey anneleri olmak üzere olan Grace ile ilgili araştırma yapan çocuklar, genç kadının, yıllar önce gerçekleşmiş bir katliamdan sağ kurtulan tek kişi olduğunu öğrenir. Bu olayın travmasıyla başa çıkmaya çalışan Grace, bir dizi gizemli olaya şahit olur. Evin çevresinde yaşanan korkutucu olayların artmasıyla beraber Grace, karanlık geçmişi ile yeniden yüzleşmek durumunda kalır.

Fragman

Mürit, The Lodge, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın