Müsfer: Cin Kabilesi

Puan Verin
Film Özeti

Müsfer: Cin Kabilesi, Kadir’in amcası vefat etmiştir. Kadir, uzun yıllardır köyüne gitmemiştir. Ama cenaze töreni için köye gitmeye karar verir.

Film Türü

Korku

Film Yönetmeni

Massimo Manjjed

Film Oyuncuları

Engin Kahya, Zülfü Hamit Altın, Murat Duran, Zekai Yılmaztürk

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

27 Mayıs 2022

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Müsfer: Cin Kabilesi, Kadir’in amcası vefat etmiştir. Kadir, uzun yıllardır köyüne gitmemiştir. Ama cenaze töreni için köye gitmeye karar verir. Kadir’in amcası oldukça gizemli bir şekilde vefat etmiştir. Kadir’de köyde bazı gizemli ve şüpheli olaylar ile yüz yüze gelir. Kadir bir süre sonra ölen amcasının herkesten gizlediği büyük bir sırrı olduğunu öğrenecektir.

Kadir, köyde alışılmışa gelmiş olayların dışında şeyler yaşamaya başlar. Ancak bu para normal olaylar daha büyük gelişmelerin habercisidir. Yerli korku türündeki yapımlardan hoşlanan sinema sevenlerin beğenerek izleyeceği bir film. Sizler de film ile ilgili görüşlerinizi yazımızın alt kısmında yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Böylece film ile ilgili yapacağınız yorumlar diğer okuyucularımıza yol gösterecektir.

Fragman

Müsfer: Cin Kabilesi, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın