Müstakbel Damat

8.1/10 - (320 {Puan})
Film Türü

Komedi

Film Yönetmeni

İlker Ayrık

Film Oyuncuları

İlker Ayrık, Erdal Özyağcılar, Hande Soral, Nilgün Kasapbaşoğlu, Ayça Erturan

Filmi Ne Zaman Çıkacak ? Vizyon Tarihi

11 Kasım 2022

IMDb Puanı

Film Konusu

Müstakbel Damat, Yönetmenliğini ve başrolünü İlker Ayrık’ın üstlendiği Müstakbel Damat, sevdiği kızı ailesinden istemek için yollara düşen bir damat adayının son derece eğlenceli hikayesini konu alıyor. Sema ile Hasan, birbirlerini çok seven ve evlenme planları yapan bir çifttir. Bunun için harekete geçen Hasan, Kıbrıslı bir ailenin kızı olan Sema’yı istemek için İstanbul’dan Kıbrıs’a yolculuk eder. Fakat, damat adayı Hasan’ın Kıbrıs’a ayak bastığı anda, huzur dolu ada hayatının altı üstüne gelir. Bugüne dek Kıbrıs’ta sakin bir yaşam süren aile, heyecanlanınca ortalığı birbirine katan, her adımı bir felakete neden olan bir adam olan Hasan yüzünden akla hayale sığmayan durumlarla karşı karşıya kalır. 

Sevdiği kızla hayatını birleştirmek için harekete geçen bir damat adayının başından geçen keyifli ve eğlenceli maceraları konu ediyor. Hasan ile Sema, birbirlerine çok düşkün olan ve birlikte yuva kurmak için gün sayan bir çifttir. Müstakbel Damat Hasan, Kıbrıslı bir ailenin kızı olan Sema’yı ailesinden istemek için İstanbul’dan Kıbrıs’a hareket eder. Ancak, taze damat adayı Hasan, Kıbrıs’a ayak basar basmaz, adanın bütün düzenini bozar. Kıbrıs’ta sakin ve huzurlu bir hayatları olan kız tarafı, olanca sakarlığı ile her türlü felakete davetiye çıkaran bir adam olan Hasan yüzünden, hiç alışık olmadıkları, akıl sır ermez durumlarla karşı karşıya kalır. Bu evliliğin gerçekleşmesi için Hasan’ın elinden gelenin fazlasını yapması gerekecektir. Müstakbel Damat, Mart 2020’de sinema salonlarında perde diyecek.

Müstakbel Damat, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın