Mutlu Lazzaro

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Mutlu Lazzaro, enayice görünecek kadar iyi bir insan olan ve çiftçilik ile geçinen Lazzaro ile Tancredi adında genç bir adamın ,esrarlı planlar ve yalanlarla örülmüş bir dünyanın ortasında kurduğu dostluğu perdeye yansıtıyor.

Orjinal Adı

Lazzaro felice, Happy as Lazzaro

Film Türü Nedir ?

Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Alice Rohrwacher

Film Oyuncuları Kimdir ?

Adriano Tardiolo, Agnese Graziani, Luca Chikovani, Alba Rohrwacher, Sergi Lopez

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

1 Mart 2019

IMDb Puanı

7.5

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Mutlu Lazzaro, enayice görünecek kadar iyi bir insan olan ve çiftçilik ile geçinen Lazzaro ile Tancredi adında genç bir adamın ,esrarlı planlar ve yalanlarla örülmüş bir dünyanın ortasında kurduğu dostluğu perdeye yansıtıyor. Lazzaro, çok iyi niyetli ve fazlaca saf olan bir gençtir. Onun hayattaki en iyi dostu ise şımarık bir mizaca sahip bir genç olan Tancredi’dir. Hayatta en çok değer verdiği dostunun asla bir dediğini iki etmeyen Lazzaro, Tancredi’nin son isteğini de yerine getirmekten kendini alıkoyamaz.

Lazzaro, arkadaşının adam kaçırma planını bir oyun olarak değerlendirse de, aslında Tancredi gayet ciddidir. İlgi budalası olan Tancredi işleri daha da büyüterek, Lazzaro’yu ve yaşadıkları köyü büyük bir ateşin ortasına atar. Yaşanan olaylara polis müdahale etmeye başlayınca Lazzaro’nun kaçmaktan başka seçeneği kalmaz. En yakın arkadaşı ve boşaltılan köyde yaşayanlar şehre akın etmeye başlar. Arkadaşı Tancredi’yi bulmayı kafasına koyan Lazzaro, onun peşinden şehre gitmeye karar verir. Ancak şehre vardığında, bulunduğu yerin köyünden oldukça farklı olduğunu anlar. Lazzaro, bu kirli şehir için de fazlaca temiz kalmaktadır.

Fragman

Mutlu Lazzaro, Lazzaro felice, Happy as Lazzaro, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın