My Dad’s Christmas Date

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

My Dad’s Christmas Date, David ve Jules’un ilişkileri klasik baba kız ilişkisinden farklı değildir. Babası kızıyla anlaşıp doğru ilişkiyi kurmayı başaramazken kızı ise babası ile ilişki kurmayı bile düşünmemektedir.

Türkçe Adı

Aşk Olsun Baba

Film Türü Nedir ?

Romantik Komedi

Film Yönetmeni Kimdir ?

Mick Davis

Film Oyuncuları Kimdir ?

Jeremy Piven, Olivia-Mai Barrett, Joely Richardson

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

6 Kasım 2020

IMDb Puanı

5.3

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Aşk Olsun Baba, David ve Jules’un ilişkileri klasik baba kız ilişkisinden farklı değildir. Babası kızıyla anlaşıp doğru ilişkiyi kurmayı başaramazken kızı ise babası ile ilişki kurmayı bile düşünmemektedir. Babası kızıyla daha çok vakit geçirmek ve hayatında daha çok yere sahip olmak için uğraşırken kızı ise tamamen kendi sınırları içinde hayatını sürdürmek istemektedir. David ve Jules’un diğer bir çok baba kız ilişkisinden farklı kılan ise trajik bir olay vardır. David, çok sevdiği karısını Jules ise annesini bir trafik kazası sonucu kaybetmişlerdir. İkisinin de yıkılmasına neden olan bu büyük kayıp hayatlarında bocalamaya neden olmuştur.

Fragman

My Dad’s Christmas Date, Aşk Olsun Baba, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın