Nalan

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Nalan, sabah kadın programlarının en ünü sunucularından birisidir. Her yayınlanan programı reytingleri alt üst etmektedir.

Film Türü Nedir ?

Komedi

Film Yönetmeni Kimdir ?

Fatih Mutlu

Film Oyuncuları Kimdir ?

Açelya Topaloğlu, Sergen Deveci, Berna Koraltürk, Bülent Alkış, Bahtiyar Engin

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

7 Ocak 2022

IMDb Puanı

3.1

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Nalan, sabah kadın programlarının en ünü sunucularından birisidir. Her yayınlanan programı reytingleri alt üst etmektedir. Ancak yaşadığı talihsiz bir kaza nedeniyle 2 sene ekranlardan uzak kalır. İki senenin sonrasında tekrar ekranlara dönme vakti gelmiştir. Uzun iki yılın ardından ekrana çıkacağı ilk programın hazırlıkları oldukça heyecanlı bir şekilde devam etmektedir. Nalan’ın televizyonda yayınlanacak olan ilk programına daha önce sevgilisi olan rapçi Talat’da katılmaktadır. Canlı yayın başlar ancak Nalan’da bir gariplik vardır. Nalan bir anda düşündüklerinin tersini istemsiz olarak söylemeye başlar. Kızdığı zaman gülmeye, övmek istediğinde yermeye, mutlu anlarda hakaretler etmeye başlar.

Yayında yaşanan bu durum sonrasında büyük bir skandala imza atıldığı için kanal yönetimi Nalan’ı kovma kararı alır. Nalan, halk tarafından da büyük tepki görmüştür. Şimdi içinde bulunduğu bu durumdan kurtulması gerekmektedir. Bu konuda kendisine ise başta eski sevgilisi rapçi Talat olmak üzere yönetmen Ece, doktor Dündar, din alimi İsa, aşçı Meral, YouTuber Sarper ve oyuncu Filiz yardımcı olacaktır.

Fragman

Nalan, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle