Naruto

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Naruto, Konoha Köyü‘nde 10 Ekim’de Girdap Ülkesi‘nden bir ninja olan Uzumaki Kushina’dan dünyaya geldi.

Film Türü Nedir ?

Macera, Dövüş, Animasyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Masaşi Kişimoto

Film Oyuncuları Kimdir ?

Maile Flanagan, Junko Takeuchi, Kate Higgins

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

18 Haziran 2002

IMDb Puanı

8.6

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Naruto, doğumundan önce köye saldıran vahşi tilki şeytanın ruhunu taşıyan genç bir ninjadır.

Naruto, Konoha Köyü‘nde 10 Ekim’de Girdap Ülkesi‘nden bir ninja olan Uzumaki Kushina’dan dünyaya geldi. Henüz yeni doğmuş bir bebekken Dokuz-kuyruklu Şeytan Tilki (Kyuubi no Yooko) köylerine saldırdı, Konohagakure (Gizli Yaprak) ve babası Yondaime Hokage (Dördüncü Hokage) Namikaze Minato şeytanı yasaklanmış bir yöntemle, bu işlem sırasında yaşamını sonlandıracağı halde, onun içine mühürlemeye karar verdi. Yondaime’nin dileği Naruto’nun köydeki insanlar tarafından bir kahraman olarak hatırlanmasıydı.

Ancak, işler öyle olmadı. Köy sakinleri suçlayacak ve acılarını ve kayıplarını yönlendirecek bir şey arıyorlardır, ve en uygun adayda oydu. Köyün yetişkinleri, bilinen birkaç istisna dışında, onu köylerine saldıran şeytan tilki olarak bildiler ve davrandılar. Sonuç olarak yalnız ve diğer insanlardan ayrı olarak büyümek zorunda kaldı. Mangada ima edildiğine göre, duygusal olarak çok zor zamanlar geçirdi ve sık sık gözyaşı döktü, fakat kendine ağlamakla bir yere varamayacağını söyledi. Nihayetinde Manga’nın başında çenesi düşük, hiperaktif, yaramaz bir çocuğa dönüştü. Sandaime Hokage gözlemlediği (ve ileride Naruto’nun kendisinin de fark ettiği) bu hareketlerinin nedeni sadece diğer insanlar tarafından kabul edilmektir.

Şans veya kader eseri, gençliğinde Naruto gibi hissetmiş olan öğretmeni Umino Iruka ile tanıştı. Iruka, Naruto’yu bir insan ve ninja gibi gören ve başarısız Dokuz-kuyruklu olarak görmeyen ilk kişiydi. Naruto Iruka’ya onunla beraberken bir baba ile beraber olmanın nasıl bir şey olduğunu anladığını söylemiştir.
Kendini yeterince kanıtlayamamış olan Naruto, Akademi’ye başladığı günden beri Hokage olmayı amaç edindi. Bu isteğinden dolayı Manga ve Anime’nin ilk kısmında çelimsizliği yüzünden herkes onunla dalga geçse de, bu unvana ne kadar yakıştığını manga ve animenin ikinci kısmında kanıtlayacaktır.

Fragman

Naruto, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle