Nasipse Olur

Puan Verin
Film Özeti

Nasipse Olur, art arda gelen felaketler karşısında inatçı bir mücadeleye girişen bir genç kadının başından geçenleri konu alıyor.

Film Türü

Romantik-Komedi

Film Yönetmeni

Selahattin Sancaklı

Film Oyuncuları

Algı Eke, Burak Sevinç, Nur Sürer, Hakan Bulut, Yeşim Dalgıçer

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

14 Şubat 2020

IMDb Puanı

5.3

Film Konusu & Özet & Detaylar

Nasipse Olur, art arda gelen felaketler karşısında inatçı bir mücadeleye girişen bir genç kadının başından geçenleri konu alıyor. Günfer, pastacılık işinden geçimini sağlayan genç bir kadındır. Babasının ölümünden sonra büyük bir yıkım yaşayan Günfer, zamanla kendisini toparlamaya uğraşırken, amcasının kumar borçları nedeniyle babasından kalan ekmek fırınına mafyanın göz koymasıyla kendisini iyice kötü bir durumda bulur. Tüm bu olanların üstüne, bir de evlenme hayalleri kurduğu sevgilisi Yaşar tarafından aldatıldığını öğrenir. Bu durum sonucunda Günfer’in hayatı iyiden iyiye altüst olur. Herşeye rağmen, başına gelen felaketlere karşı direnmeye çalışan Günfer’in hayatı bir anda bambaşka bir hal alır. Beklenmedik bir anda mahallenin zengin çocuğu Gökhan ile yolları kesişir ve yaşam mücadelesi tüm zorluklarıyla devam etmektedir.

Fragman

Nasipse Olur, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın