Ne Olur Gitme

Puan Verin
Film Özeti

Ne Olur Gitme, altmışlı yaşlarında eski bir kiralık katil olan Hikmet’in kirli geçmişini ardında bırakmaya çalışmasını konu alıyor.

Film Türü

Dram

Film Yönetmeni

Yüksel Torun

Film Oyuncuları

Yusuf Atala, Eren Vurdem, Gaye Turgut Evin, Ümit Acar, Yeşim Salkım

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

17 Mayıs 2019

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Ne Olur Gitme, altmışlı yaşlarında eski bir kiralık katil olan Hikmet’in kirli geçmişini ardında bırakmaya çalışmasını konu alıyor. Artık bu suç dünyasını sonsuza dek geride bırakmaya kararlı olan Kudret, yaptığı işi bırakıp kendisine yepyeni bir hayat kurmak için yaşadığı şehri terk eder. Sakin bir yaşam hayalleri kurmakta olan Kudret, küçük bir kasabaya taşınıp, burada kendisine basit ama huzurlu olabileceği bir dünya kurar. Ancak, her ne kadar eski hayatının izlerinden kurtulmaya çalışsa da geçmişi bir türlü peşini bırakmaz. Kudret, geçmişine ait bazı sırların ve ilişkilerin ortaya saçılmasıyla birlikte kendisini bir dizi istenmedik olayın içinde bulur.

Fragman

Ne Olur Gitme, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın