Nebula

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Nebula, ölüm ve yaşamın iç içe ve birlikte var olduğunu tecrübe edeceği bir keşif yolculuğuna çıkan genç bir adamın hikayesine odaklanıyor.

Film Türü Nedir ?

Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Tarık Aktaş

Film Oyuncuları Kimdir ?

Serkan Aydın, Barış Bilgi, Ömer Bora, Ali Yavuz Ilıman, Dilara Topuklular

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

26 Nisan 2019

IMDb Puanı

5.5

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Nebula, ölüm ve yaşamın iç içe ve birlikte var olduğunu tecrübe edeceği bir keşif yolculuğuna çıkan genç bir adamın hikayesine odaklanıyor. Hay, yedi yaşındayken ölü bir at bulmuştur. Bu büyüleyici keşifle ilgili yaptığı gözlemler ve yetişkinlerin artık sadece bir iskeletten ibaret olan ölü bedenden bir an önce kurtulma isteği, onda derin yaralar bırakmıştır. Hay, yirmili yaşlarına geldiği bir gün, kurban bayramında koyun keserken sakarlığı tutar ve elini keser. Bu olay, onun çocukluk hatıralarının gün yüzüne çıkmasına sebep olur. Hay, kendisi ile kurban ettiği koyun arasındaki bağın farkına vardığında, köyde ve kendi çevresinde yaşanmakta olan olayların da bir şekilde birbiriyle bağlantılı olduğunu hisseder.

Fragman

Nebula, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın