Neşeli Kanatlar: Büyük Göç

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Neşeli Kanatlar: Büyük Göç, yerinde duramayan, yaramaz mı yaramaz bir kaz ile birbirinden şirin iki ördek yavrusunun kesişen hayatlarının öyküsü konu ediliyor.

Orjinal Adı Nedir ?

Duck Duck Goose

Film Türü Nedir ?

Animasyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Christopher Jenkins

Film Oyuncuları Kimdir ?

Jim Gaffigan, Zendaya, Lim Lance

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

18 Mart 2022

IMDb Puanı

5.7

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Neşeli Kanatlar: Büyük Göç, yerinde duramayan, yaramaz mı yaramaz bir kaz ile birbirinden şirin iki ördek yavrusunun kesişen hayatlarının öyküsünü beyaz perdeye taşıyor. Peng, bütün zamanını yaklaşan göç için pratik yapan bir kaz sürüsünde geçiren bir kazdır. Diğer tüm kazlardan daha iyi becerilere sahip olduğunu düşünen Peng, yüksek hızlarda çılgın akrobasi hareketleri yapmaya çalışırken, hem sürünün düzenini bozmakta hem de birçok kazaya neden olmaktadır. Bir gün yere oldukça yakın bir şekilde uçtuğu bir sırada, Chao ve Chi adında iki ördek yavrusuna çarpar. Yavruların sürüden ayrılmasına sebep olan Peng, kimsesiz kalan yavrularla ilgilenmek zorunda kalır. Başlarda her ne kadar bu durumdan rahatsız olsa da, zamanla Peng ile sevimli ördek yavruları arasında beklenmedik bir bağ oluşur. Chao ve Chi ile olan zorunlu birlikteliği, Peng’e koşulsuz sevginin ne demek olduğunu öğretecektir.

Fragman

Neşeli Kanatlar: Büyük Göç, Duck Duck Goose, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın