Netflix Dizisi 1899 İlk Sezonun Ardından 2. Sezon İçin Onay Alamadı

Puan Verin

Netflix dijital platformunda oldukça ilgi gören dizilerden birisi olan 1899 dizisinin 2. sezonunu bekleyen izleyiciler için maalesef kötü bir haber geldi. 1899 dizisinin 2. sezonu ne zaman yayınlanacak diye bekleyen izleyiciler yapılan açıklama sonrası hayli üzülecek.

Dizinin ortak yaratıcısı Baran bo Odar , Pazartesi günü Instagram’da ortak yaratıcısı Jantje Freise’nin imzasını taşıyan bir mesajla Alman Netflix dizisi ” 1899 “un bir sezonun ardından iptal edildiğini doğruladı . Odar, “Üzülerek size ‘ 1899’un yenilenmeyeceğini söylemek zorundayız ” diye yazdı. “Dark’ta yaptığımız gibi bu inanılmaz yolculuğu ikinci ve üçüncü sezonla bitirmeyi çok isterdik. Ancak bazen işler planladığınız gibi gitmez. Hayat bu.” “Bunun milyonlarca hayranı hayal kırıklığına uğratacağını biliyoruz. Ama bu harika maceranın bir parçası olduğunuz için size kalbimizin derinliklerinden teşekkür etmek istiyoruz” diye ekledi.

Netflix’te yayınlanan Dark dizisi, Netflix platformunda yayınlanan ilk Alman yapımı diziydi ve ardından Alman yapımı dizilere olan ilginin artmasını sağladı.

Yorum yapın