New York in New York

5.4/10 - (20 {Puan})
Film Türü

Gerilim, Dram

Film Yönetmeni

Muammer Koçak, Serdar Gözelekli

Film Oyuncuları

Rafael Cemo Çetin, Mine Kılıç, Ahmet Yıldırım, Ahmet Utlu

Vizyon Tarihi

22 Şubat 2019

IMDb Puanı

5.5

Film Konusu

New York in New York, New York’lu genç bir fotoğrafçı olan Dylan, yaşanan bir kaza sonucu bir adamın ölümüne neden olduğundan dolayı büyük bir vicdan azabı içerisindedir. Bu acıyla yaşamaya daha fazla tahammül edemeyen Dylan, ölen adamın eşi Dilber’i bulup onunla yüzleşmek ve gerçekleri anlatarak özür dilemek ister. Bu amaçla yola çıkan genç fotoğrafçı, Dilber ile konuşabilmek için onu gizlice takip etmeye başlar. Fakat, Dilber’i yaşadığı yere kadar takip ettiğinde hiç beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalır.

Ağabeyinin intikamını almak için yanıp tutuşan Mürtüz ortaya çıkınca, işler iyice içinden çıkılmaz bir hal alır. Artık soluk soluğa bir kovalamaca başlamıştır. Var gücüyle Mürtüz’den kaçmaya çalışan Dylan, en sonunda kendisini aklının ucundan bile geçirmeyeceği bir yerde bulur. O artık en tehlikeli düşmanının evinde hapsolmuştur. Rafael Cemo Çetin, Mine Kılıç ve Ahmet Yıldırım gibi isimler filmin oyuncu kadrosunu oluşturuyor.

New York in New York, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın