Nil’de Ölüm

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Nil’de Ölüm, cinayet ve polisiye romanların vazgeçilmez ismi Agatha Christie’nin 1937 yılında yayımlanan aynı isimli kitabından uyarlanmıştır.

Orjinal Adı

Death on the Nile

Film Türü Nedir ?

Gerilim, Dram, Suç

Film Yönetmeni Kimdir ?

Kenneth Branagh

Film Oyuncuları Kimdir ?

Kenneth Branagh, Gal Gadot, Emma Mackey, Armie Hammer, Rose Leslie

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

11 Şubat 2022

IMDb Puanı

6.3

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Nil’de Ölüm, cinayet ve polisiye romanların vazgeçilmez ismi Agatha Christie’nin 1937 yılında yayımlanan aynı isimli kitabından uyarlanmıştır. Death on the Nile filmi Doğu Ekspresinde Cinayet’in devam filmi olarak sinema severler ile buluşuyor. Ünlü dedektif Hercule Poirot’nun karşılaştığı yeni bir cinayet davası konu ediliyor.

Belçikalı ünlü dedektif Hercule Poirot, Mısır tatilinin keyfini nehir vapurun da keyfini çıkartmaktadır. Tatil ne yazık ki bir katil arayışına dönüşmesine çok az kalmıştır. Yeni evli mutlu bir çiftin balayı tatili trajik bir cinayet olayı ile son bulmuştur. Linnet’in gizemli bir şekil de öldürülmesi ile Hercule Poirot tatilini yarı da keserek bu gizemli cinayeti aydınlatmak için harekete geçer.

Fragman

Nil’de Ölüm, Death on the Nile, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle