No: 26 Ölüm Çığlığı

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

No: 26 Ölüm Çığlığı, dedelerinin yazlığında ki kız kardeşinden hiçbir şekil de haber alamayan Selin, durumdan endişe duyan Selin Yazlığa gider.

Film Türü Nedir ?

Korku

Film Yönetmeni Kimdir ?

Batuhan Çelik

Film Oyuncuları Kimdir ?

Hande Öğüt, Barış Baktaş, Lola Polat, Berat Eren Adanalı

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

1 Nisan 2022

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

No: 26 Ölüm Çığlığı, dedelerinin yazlığında ki kız kardeşinden hiçbir şekil de haber alamayan Selin, durumdan endişe duymasıyla sevgilisi Barış ile yazlığa gitmeye karar verir.

Oldukça yoğun çalışan Selin, dedelerinden miras kalan yazlık eve giden kardeşinden haber alamamaktadır. Bu durumdan iyice endişelenmeye başlaması ile birlikte kardeşi Ada’ nın yanına gitmeye karar verir. Tüm işlerini bırakarak yola çıkma hazırlığı içine girdiği sırada sevgilisini tek başına göndermek istemeyen Barış’ da onunla birlikte gitme kararı alır. Uzun yıllar olmuştur ki bu eve ayak basmadıkları. Geçen bu süreçte beklenmedik gizemli ve tehlikeli olaylar onları beklemektedir.

Fragman

No: 26 Ölüm Çığlığı, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın