O İş Bende

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

O İş Bende, iflas etmiş olan babasının borçlarını ödemeye çabalarken kendisini bir dizi maceranın içinde bulan genç bir adamın hikayesini konu alıyor.

Film Türü Nedir ?

Komedi

Film Yönetmeni Kimdir ?

Haydar Işık

Film Oyuncuları Kimdir ?

Betül Demirkaya, Nilay Toprak, Nez Demir, Doğuş, Ümit Acar

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

19 Nisan 2019

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

O İş Bende, iflas etmiş olan babasının borçlarını ödemeye çabalarken kendisini bir dizi maceranın içinde bulan genç bir adamın hikayesini konu alıyor. Gayet varlıklı bir iş insanının oğlu olan Mert, herkes tarafından imrenilen bir yaşam sürmektedir. Bir eli yağda bir eli balda, her türlü lükse sahip olarak sefa içinde yaşayan Mert’in hayatı, babasının iflas etmesi sonucu alt üst olur. Üstüne bir de babasının ani rahatsızlığı eklenince, her şey gittikçe daha da kötü bir hal almaya başlar. O eski halinden eser kalmayan ve babasının borçlarını üstlenmek durumunda olan Mert, bu borçları nasıl ödeyeceğini kara kara düşünürken, başına gelmeyen kalmaz.

Fragman

O İş Bende, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın