Oda – The Room

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Oda – The Room, tüm dileklerinin gerçekleştiği bir oda keşfeden bir çiftin başından geçenleri konu alıyor.

Orjinal Adı

The Room

Film Türü Nedir ?

Bilim-Kurgu, Dram, Gizem

Film Yönetmeni Kimdir ?

Christian Volckman

Film Oyuncuları Kimdir ?

Olga Kurylenko, Kevin Janssens, Joshua Wilson, Francis Chapman, John Flanders

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

21 Ağustos 2020

IMDb Puanı

6.0

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Oda – The Room, tüm dileklerinin gerçekleştiği bir oda keşfeden bir çiftin başından geçenleri konu alıyor. New York’ta yaşamlarına devam eden otuzlu yaşlardaki Kate ve Matt, şehir hayatının stresinden uzak, daha otantik ve sağlıklı bir yaşam hayal etmektedir. Bu amaçla şehirden ayrılmaya karar veren çift, New Hampshire’da bulunan eski bir eve yerleşir. Yeni evlerindeki hayatlarına alışmaya çalışan çift, evde bulunan bir odada istedikleri her şeyin gerçekleştiği olağanüstü bir gizem keşfeder.

Yeni bir şişe viski veya bir milyon dolar, akıllarından geçen her şeyi dileyen çift, istediklerine sahip olduklarında büyük bir şaşkınlık ve mutluluk yaşar. Daha önce defalarca çocuk sahibi olmayı deneyen fakat bir türlü çok istedikleri bebeğe kavuşamayan çift, odadan bu isteklerini yerine getirmesini istemeye karar verir. Ancak Kate ve Matt’in bu istekleri hiç beklenmedik gelişmelere yol açacaktır.

Fragman

Oda – The Room, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın