Oksijen

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Oksijen film; genç bir kadın nasıl geldiğini bilmediği bir odanın içinde gözlerini açar ve o ana kadar olanların hiçbirini hatırlamamaktadır.

Orjinal Adı

Oxygène, Oxygen

Film Türü Nedir ?

Bilim-Kurgu, Fantastik, Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Alexandre Aja

Film Oyuncuları Kimdir ?

Melanie Laurent, Malik Zidi, Laura Boujenah, Mathieu Amalric

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

12 Mayıs 2021

IMDb Puanı

6.5

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Oksijen film; genç bir kadın nasıl geldiğini bilmediği bir odanın içinde gözlerini açar. O ana kadar olanların hiçbirini hatırlayamayan kadın orada ne işi olduğunu ve başına neler geleceğinden habersizdir. Soğuk oda için de hapsolmuş kadın çaresizce odanın içinden çıkmanın yollarını aramaya başlar. Milo adlı yapay zeka ürünü bir sistem ile desteklenen bu deney odasında hangi amaçla ve ne deneyi için kobay seçildiğinden habersizdir. Kim olduğuna dair hiç birşey hatırlamazken yapay zeka ürünü olan bilgisayardan kendisine ait bazı döküman arayışına girerek hafızasında ki bilgileri tazelemeye çalışır. Ancak oda da ki oksijen seviyesi gittikçe düşmekte ve bu durum onda halisinasyonlar görmeye başlamıştır. Zamanının giderek daraldığını farkındadır.

Fragman

Oksijen, Oxygène, Oxygen, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle