Olanlar Oldu

Puan Verin
Film Özeti

Olanlar Oldu, Ege’ nin şirin bir kasabasında yaşayan Zafer ve Döndü Hanım kendi hallerinde bir anne oğuldur. Zafer kasabanın güzel kızı Mehtap’tan ayrılmıştır.

Film Türü

Komedi

Film Yönetmeni

Hakan Algül

Film Oyuncuları

Ata Demirer, Ülkü Duru, Salih Kalyon, Tuvana Türkay, Seda Güven

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

20 Ocak 2017

IMDb Puanı

6.2

Film Konusu & Özet & Detaylar

Olanlar Oldu, Ege’ nin şirin bir kasabasında yaşayan Zafer ve Döndü Hanım kendi hallerinde bir anne oğuldur. Zafer kasabanın güzel kızı Mehtap’tan ayrılmıştır. Annesi Döndü oğlunun ilerleyen yaşına rağmen hala evlenmemiş olmasına üzülmektedir. Zafer’in bir teknesi vardır ve mavi tur yaparak geçimini sağlamaktadır. Aslı ünlü bir dizi oyuncusudur ve Zafer’in düzenlediği tekne turunda karşılaşırlar. Karşılaşır karşılaşmaz da aralarında bir çekim başlar. Ancak Aslı, Döndü Hanım’ın aklındaki gelin kriterlerini taşımamaktadır. Bu arada Mehtap’ın babası İbrahim, Zafer ve ailesi ile ilgili hain planlar içerisindedir.
Aslı’nın eski sevgilisi de tatile katılınca olanlar olur.

Fragman

Olanlar Oldu, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın