Öldür Beni Sevgilim

Puan Verin
Film Özeti

Öldür Beni Sevgilim, Okan ve Demet, beş yıldır evli olan bir çift birlikte geçirdikleri onca seneye rağmen, geldikleri noktada ilişkileri pek iç açıcı durumda değildir.

Film Türü

Romantik-Komedi

Film Yönetmeni

Şenol Sönmez

Film Oyuncuları

Murat Boz, Seda Bakan, Özgür Emre Yıldırım, Açelya Topaloğlu, Seda Güven

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

1 Mart 2019

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Öldür Beni Sevgilim, Okan ve Demet, beş yıldır evli olan bir çift birlikte geçirdikleri onca seneye rağmen, geldikleri noktada ilişkileri pek iç açıcı durumda değildir. Aslında ikilinin aşkı rüya gibi başlamış, büyük heyecanlarla devam etmiş ve mutlu sonla noktalanmıştır. Ne var ki, evlilik hayatı süresince hayatları sıradanlaşmaya başladıkça, çiftin içindeki o heyecan fırtınası dinerek yerini durgun denizlere bırakmıştır.

Beş yılın sonunda ikili neredeyse birbirinden bıkmış usanmış bir hale gelir. Her ne kadar farklı hayatlar isteseler de, bunu dillendiremeyen ve ses çıkarmadan, içten içe birbirinden nefret etmeye başlayan genç çift, evlilik yıldönümlerinde büyük bir yanlış anlamaya kurban gider. Yaşanan yanlışlık sonucu beş yıllık karı-koca, birbirinden habersiz, birbirlerini öldürmeye karar verir. Bu amaçla uygun şartlar kollayan çift, kendilerini birbirinden komik ama bir o kadar da  tehlikeli durumlar içinde bulur.

Fragman

Öldür Beni Sevgilim, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın