Olmadı Kaçarız

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Olmadı Kaçarız, Umut ve Emre iki yakın arkadaş aynı zaman da sosyal medya da eğlenceli paylaşımlar yapan iki kafadar fenomendir.

Film Türü Nedir ?

Komedi

Film Yönetmeni Kimdir ?

Erkan Nurhan

Film Oyuncuları Kimdir ?

Aykut Elmas, Halil İbrahim Göker, Ezgi Gizem, Gökhan Eksen, Ferit Okan Tokmak

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

18 Şubat 2022

IMDb Puanı

6.7

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Olmadı Kaçarız, Umut ve Emre iki yakın arkadaş aynı zaman da sosyal medya da eğlenceli paylaşımlar yapan iki kafadar fenomendir. Bir tatil bölgesinde kendilerine bir otel sponsor olur ve bu davete giderler. Otelin sahibi Ezgi ile arkadaşlıkları ilerler. Ancak bu kısa süreli dostlukları Ezgi’ nin babasının ölümü ile zor bir süreç yaşatmaya başlamıştır. Otel zor duruma girmiş ve işler iyiye gitmemektedir. Umut ve Emre bu duruma üzülerek neler yapabilecekleri konusun da kafa yormaya başlarlar. Ezgi’ ye sosyal medya gücünü kullanarak işlerin yoluna girmesi için bir reklam kampanyası planlamayı teklif ederler. Olaylar bundan sonra birbirinden eğlenceli maceralara sürüklemiştir.

Fragman

Olmadı Kaçarız, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle