Ölmemi İsteyenler

Puan Verin
Film Özeti

Ölmemi İsteyenler; Şans eseri bulunmaması gereken bir yer de görmemesi gereken bir şeyi gören 14 yaşında ki bir çocuğun başına gelenler konu edilmektedir.

Orjinal Adı

Those Who Wish Me Dead

Film Türü

Gerilim, Dram, Aksiyon

Film Yönetmeni

Taylor Sheridan

Film Oyuncuları

Angelina Jolie, Nicholas Hoult, Tory Kittles, Jon Bernthal, Aidan Gillen

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

5 Mayıs 2021

IMDb Puanı

6

Film Konusu & Özet & Detaylar

Ölmemi İsteyenler film; Şans eseri bulunmaması gereken bir yer de görmemesi gereken bir şeyi gören 14 yaşında ki bir çocuğun başına gelenler konu edilmektedir. 14 yaşında ki bu genç çocuk bir cinayete tanık olmuştur. Tanık olduğu bu cinayet artık onun da hayatının büyük tehlike altına girmesine neden olmuştur. Kimliğinin değiştirilerek zor durumda olan çocukların destek gördüğü bir programa dahil edilir. Ancak çocuğun peşinde ki suikastciler onun izini bulmuştur. Çocuğa ulaşıp etkisiz hale getirene kadar önlerine çıkan herkesi yok etmeye kararlıdırlar.

14 yaşındaki bir çocuk, bir cinayete tanık olur. Bu olayın ardından çocuğun kimliği değiştirilerek zor durumlar yaşamış çocuklara destek olan bir programa gönderilir. Ancak suikastçılar da çocuğun peşindedir ve ona ulaşana kadar önlerine çıkar herkesi katleder.

Fragman

Ölmemi İsteyenler, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle