Ölü Adam

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Ölü Adam, 1800’lü yıllarda geçiyor ve hayatında köklü bir değişiklik yapmak isteyen William Blake’in yaşadıklarını perdeye aktarıyor.

Orjinal Adı

Dead Man

Film Türü

Fantastik, Dram, Western

Film Yönetmeni

Jim Jarmusch

Film Oyuncuları

Johnny Depp, Gary Farmer, Crispin Glover, Lance Henriksen, Michael Wincott

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

12 Temmuz 2019

IMDb Puanı

7.5

Film Konusu & Özet & Detaylar

1800’lü yıllarda geçiyor ve hayatında köklü bir değişiklik yapmak isteyen William Blake’in yaşadıklarını perdeye aktarıyor. William Blake, fazlasıyla sıradan bir hayatı olan bir genç adamdır. Hayatına bir heyecan katmak ister ve yaşadığı yerleri terk etmeye karar verir. Nereye gideceği ise belirsizdir. Bu yolculuk, onu hem fiziksel hem de ruhsal açıdan farklı birine dönüştürecek bir deneyimin başlangıcı olacaktır. Çok zorlanmaya başladığı bir zaman diliminde Hiç Kimse adında bir Kızılderili ile karşılaşır. Bu kişi, Blake’in aynı isimde ölmüş bir şair olan William Blake olduğuna inanmaktadır. Hiç Kimse ile beraber geçirdiği zaman, William Blake’i gizemli bir biçimde bambaşka bir adamam döndürür.

Fragman

Ölü Adam, Dead Man, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın