Ölüm Günün Kutlu Olsun 2

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Ölüm Günün Kutlu Olsun 2, katili tarafından korkunç bir şekilde katledilen Tree adındaki bir genç kadının, cinayete kurban gittiği günün sabahına uyanıp, o korkunç günü tekrar tekrar yaşaması konu ediliyor.

Orjinal Adı

Happy Death Day 2U

Film Türü Nedir ?

Korku, Gerilim, Gizem

Film Yönetmeni Kimdir ?

Christopher Landon

Film Oyuncuları Kimdir ?

Jessica Rothe, Israel Broussard, Ruby Modine, Suraj Sharma

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

22 Şubat 2019

IMDb Puanı

6.2

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Ölüm Günün Kutlu Olsun 2, katili tarafından korkunç bir şekilde katledilen Tree adındaki bir genç kadının, cinayete kurban gittiği günün sabahına uyanıp, o korkunç günü tekrar tekrar yaşaması konu ediliyor. Hikaye edildiği Ölüm Günün Kutlu Olsun’un devam halkası niteliğindeki yapımın yönetmenliğini bir kez daha Christopher Landon üstleniyor. Bu ikinci filmde kahramanımız Tree, tekrar tekrar ölmenin, gelecekte yaşanması muhtemel tehlikelerden daha kolay olduğunu fark eder. Kendisi gibi aynı günü tekrar tekrar yaşama lanetine kurban olan Ryan Phan’a yardım etmeye çalışan Tree, bu kısırdöngüden nasıl kurtulduğunu anlatarak genç adam için de bir çözüm bulmaya çalışır.

Genç kadın, tam on bir kez ölüp dirilmesinin ardından, katilini pencereden dışarı fırlatıp öldürerek döngüyü kırdığını sanmaktadır. Tree, şimdi hayatının daha iyi bir versiyonunu sürdürdüğünü düşünse de, çok geçmeden aslında döngüyü kıramadığını anlar. Kabusuyla yeniden karşı karşıya kalan Tree, yeniden aynı uğursuz güne uyanmaya başlar. Fakat bu sorundan etkilenen sadece kendisi değildir. Maskeli katil bu kez daha çok insanın peşindedir ve onların hayatlarının kurtulması için Tree’nin tekrar tekrar ölmesi gerekmektedir. Tree, hem kendisini bu döngüden çıkarmak hem de daha fazla insanın ölmesine engel olmak için maskeli katili kesin olarak durdurmaya karar verir. Fazla zamanı kalmayan Tree, katilin hakkından gelip döngüyü kırmayı başarabilecek midir?

Fragman

Ölüm Günün Kutlu Olsun 2, Happy Death Day 2U, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın