Ölümlü Dünya

Puan Verin
Film Özeti

Ölümlü Dünya, Haydarpaşa Garı’nda bulunan Anadolu Tat Lokantası’nı nesillerden beri işletmekte olan Mermer Ailesi, sekiz kişilik geniş bir ailedir.

Film Türü

Komedi

Film Yönetmeni

Ali Atay

Film Oyuncuları

Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak, Doğu Demirkol

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

26 Ocak 2018

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Ölümlü Dünya, Haydarpaşa Garı’nda bulunan Anadolu Tat Lokantası’nı nesillerden beri işletmekte olan Mermer Ailesi, sekiz kişilik geniş bir ailedir. İşinde gücünde, kendi halinde sade bir yaşantıya sahip olan Mermer ailesi, dışarıdan bakıldığında son derece normal bir aile görüntüsü vermektedir. Fakat gerçekte hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Mermer ailesi üyeleri nesiller boyunca, dünya çapında iş yapan dev bir suç örgütü için kiralık katil olarak çalışmaktadır.

Ters giden bir operasyon sonrası geçirdikleri soruşturma sırasında, bazı aile üyelerinin organizasyonun bazı hayati kurallarına uymadıkları tespit edilir. Böylece işler karışır. Hiçbir üyesini suç organizasyonuna feda etmeyecek olan ailenin, kaçıp kurtulmak ve örgütü atlatmak için sayılı saatleri kalmıştır.

Fragman

Ölümlü Dünya, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın