Ömer Dizisi Gamze Kimdir? Gerçek Adı | Kaç Yaşında | Nereli | Boyu Kilosu

9.5/10 - (10 {Puan})

Star tv ekranlarında yayın hayatına başlayan Ömer dizisi konusu, karakterleri ve oyuncu kadrosu ile büyük merak uyandırmayı başardı. İzleyiciler dizide yer alan karakterleri ve bu karakterlere hayat veren oyuncuları öğrenmeyi merakla beklemekte.

Ömer dizisinde yer alan baş karakterlerden Gamze karakterini oyuncu Gökçe Bahadır canlandırmaktadır.

1981 yılında İstanbul’da doğdu. Liseden mezun olduktan sonra alternatif eğitim kurumu olan Akademi İstanbul‘da radyo ve televizyonculuk alanında eğitim aldı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi‘nde oyunculuk eğitimi aldı. Öğrenciliği sırasında Fenerbahçe FM‘de radyo programı sundu. Mezun olduktan sonra Best TV‘de VJ’lik, ardından Show TV‘de yayımlanan Sinyal programının sunuculuğunu yaptı.

Tatlı Hayat, Beşik Kertmesi, Mühürlü Güller gibi dizilerde bölüm oyunculuğu yaptı. Hayat Bilgisi dizisinde Törpü karakterini canlandırdı ve geniş kitlelerce tanındı. Gökçe Bahadır, daha sonra Digiturk’te yayınlanan JoJo adlı çocuk programını sundu. Yaprak Dökümü dizisinde Leyla karakterini canlandırmıştır.

Kanal D’de yayımlanan Kayıp Şehir dizisindeki performansı ile daha ünlenen sanatçı, bu dizideki rolü ile ödüller kazandı. Aramızda Kalsın isimli dizide Yadigâr karakterini, Hatırla Gönül dizisinde Gönül karakterini canlandırdı.

2017 yılında Kanal D’de yayınlanan Adı Efsane dizisinde başrolü üstlenen oyuncu, 20. bölümde diziden ayrıldı. 2017-2018 yılları arasında Star TV’de yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler adlı televizyon dizisinde jinekolog Oya Toksöz, 2021 yapımı Kulüp adlı internet dizisinde Matilda karakterini canlandırdı. Daha sonra ise, 2021-2022 yılları arasında FOX’ta yayımlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Avukat Azra karakterini canlandırdı.

Ömer Dizisi Gamze (Gökçe Bahadır) Kimdir ? Kaç Yaşında Boyu – Kilosu – Burcu – Instagram

Ömer Dizisi Gamze (Gökçe Bahadır) Kaç Yaşında

9 Kasım 1981

Ömer Dizisi Gamze (Gökçe Bahadır) Boyu

1.7 m – 56 kg

Ömer Dizisi Gamze (Gökçe Bahadır) Nereli

İstanbul

Ömer Dizisi Gamze (Gökçe Bahadır) Burcu

Akrep

Ömer Dizisi Gamze (Gökçe Bahadır) Evli mi ?

Kemal Sunal’ın oğlu oyuncu ve sunucu Ali Sunal ile 22 Temmuz 2011 tarihinde evlendi. Çift, 23 Şubat 2012 tarihinde boşandı. Ardından, 25 Şubat 2022 tarihinde müzisyen Emir Ersoy ile evlendi.

Ömer Dizisi Gamze (Gökçe Bahadır) Instagram

Gökçe Bahadır Instagram

Yorum yapın