On Üç Yaşam

7.8/10 - (118 {Puan})
Film Özeti

On Üç Yaşam, bir futbol takımının şiddetli yağmur ve tehlikeli sel altında mahsur kaldıktan sonra Tayland’daki Tham Luang Mağarası’ndan kurtarılmalarının heyecan verici hikâyesidir.

Orjinal Adı

Thirteen Lives

Film Türü

Gerilim, Dram

Film Yönetmeni

Ron Howard

Film Oyuncuları

Joel Edgerton, Viggo Mortensen, Colin Farrell, Tom Bateman

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

29 Temmuz 2022

IMDb Puanı

7.8

Film Konusu & Özet & Detaylar

On Üç Yaşam, dünyayı etkisi altına alan gerçek hayat hikâyesine dayanan On Üç Yaşam, bir futbol takımının şiddetli yağmur ve tehlikeli sel altında mahsur kaldıktan sonra Tayland’daki Tham Luang Mağarası’ndan kurtarılmalarının heyecan verici hikâyesidir.

Thirteen Lives, bir futbol takımı ve koçları, şiddetli yağmur ve sel nedeniyle Taylan’da bir mağarada mahsur kalır. Yanlarında erzak olmayan ekip, oksijen seviyelerinin de düşmesiyle birlikte bir ölüm kalım savaşıyla karşı karşıya kalır. Dünyanın dört bir yanından onları kurtarmak için Tayland’a gelen insanlar, yerel halk ile birlikte ekibi kurtarmak için çalışır.

Fragman

On Üç Yaşam, Thirteen Lives, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın