One Night in Miami

Puan Verin
Film Özeti

One Night in Miami, Cassius Clay, 25 Şubat 1964 gecesi Sonny Liston’ı dünya ağır sıklet boks şampiyonasında Sonny Liston’ı yenerek ünvanı almaya hak kazanmıştır.

Film Türü

Dram

Film Yönetmeni

Regina King

Film Oyuncuları

Kingsley Ben-Adir, Eli Goree, Aldis Hodge, Leslie Odom Jr., Lance Reddick

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

15 Ocak 2021

IMDb Puanı

7.1

Film Konusu & Özet & Detaylar

One Night in Miami, Cassius Clay, 25 Şubat 1964 gecesi Sonny Liston’ı dünya ağır sıklet boks şampiyonasında Sonny Liston’ı yenerek ünvanı almaya hak kazanmıştır. İnsanlar şampiyona kutlaması için Miami Beach Kongre Merkezi’nde toplanırken Clay, ırkçılık ayrımcılığından dolayı kendi zaferini kutlamanın içinde değil uzakta kutlamak zorundadır. Clay, Miami’nin siyahi mahallen de dostları aktivist Malcolm X, futbol yıldızı Jim Brown, şarkıcı Sam Cooke ile başarısını kutlamaktadır. Bu gece büyük bir tanımlamanın eseri olmuştur. Bu dört adam kendileri ve insanlar için yeni bir dünya mümkün mü sorularına cevap aramaktadır.

Fragman

One Night in Miami, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın