Organik Aşk

2/10 - (1 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Organik Aşk, bir tesadüf eseri Bülent ve Esma’ nın yollarının kesişmesi ile birbirini takip eden komik konular ile aralarında ki aşkın filizlenmesi anlatılıyor.

Film Türü Nedir ?

Romantik-Komedi

Film Yönetmeni Kimdir ?

Kamil Çetin

Film Oyuncuları Kimdir ?

Gizem Karaca Ekmekçi, Mustafa Mert Koç, Tarık Papuçcuoğlu, Ruhsar Gültekin, Hacı Ali Konuk

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

14 Eylül 2018

IMDb Puanı

4.2

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Organik Aşk, bir tesadüf eseri Bülent ve Esma’ nın yollarının kesişmesi ile birbirini takip eden komik konular ile aralarında ki aşkın filizlenmesi anlatılıyor. Çok zengin ama bir okadar da beceriksiz ve tembel olan Bülent Babasının oğlunun bu tutumundan sıkılması ile onu cezalandırır. Başarılı iş adamı olan Celal’ in hayatta ki tek başarısızlığı olarak oğlunu görmektedir. Her seferinde oğlunun başarısızlıklarını örtmek için binbir sorunla uğraşmak durumunda kalmasından sıkılmıştır. Kendisinin hayata ilk başladığı olanakları ona tanıyarak ona bir aylık bir süre tanımıştır. Bu süreç içerisinde kendi ayakları üzerinde durmayı başarması gerekmektedir.

Bülent, daha yola koyulur koyulmaz herşeyi yüzüne gözüne bulaştırır ve başına türlü belalar açmayı becermiştir. Tesadüf eseri yolda Esma ile karşılaşmaları ile yeni maceralara sürüklenirler. Esma, kendisini zorla evlendirmek isteyen abisi ve nişanlısından kaçmaktadır. Bülent artık hem ayakları üzerinde durmakla uğraşacak hemde bu belalı insanlardan kaçmak zorundadır. Bir yandan da Esma ile gerçek aşkla tanışmıştır.

Fragman

Organik Aşk, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın