Ormandaki Cadı

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Ormandaki Cadı, üniversitede birinci sınıfa devam etmekte olan Jill, şehirden uzakta gerçekleşecek bir snowboard gezisi için okulu eker ve arkadaşlarıyla yola çıkar.

Orjinal Adı

Witches in the Woods

Film Türü Nedir ?

Korku, Gerilim, Gizem

Film Yönetmeni Kimdir ?

Jordan Barker

Film Oyuncuları Kimdir ?

Hannah Kasulka, Craig Arnold, Sasha Clements, Corbin Bleu, Alexander De Jordy

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

25 Eylül 2020

IMDb Puanı

4.3

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Ormandaki Cadı, üniversitede birinci sınıfa devam etmekte olan Jill, şehirden uzakta gerçekleşecek bir snowboard gezisi için okulu eker ve arkadaşlarıyla yola çıkar. En samimi arkadaşları ile eğlenceli bir yolculuk ve unutulmayacak bir tatil hayaliyle ilk başlarda her şey çok güzeldir. Araçları ile karla kaplı uçsuz bucaksız bir arazide ilerleyen grup, güneşin ufkun altına inmesi ile birlikte büyük bir tehlike ile karşı karşıya kalır. Karla kaplı dağlık alanda arabalarını kaybeden gençler, telefonları çalışmadığı için kimseden yardım isteyemez. Havanın iyice soğuması nedeniyle donma tehlikesi ile burun buruna gelen gençler, gecenin ilerleyen saatlerinde kendilerini amansız bir cadı avının içinde bulur. Hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapmaları gereken bir av başlamıştır.

Fragman

Ormandaki Cadı, Witches in the Woods, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın