Osman Pazarlama

Puan Verin
Film Özeti

Osman Pazarlama, Osman Şaşmaz mahallede sevdiği kızla beraber olmak için başarılı ve zengin bir iş adamı olmayı amaçlamaktadır.

Film Türü

Komedi

Film Yönetmeni

Togan Gökbakar

Film Oyuncuları

Şahan Gökbakar, Mehmet Selim Akgül, Feriştah Senem Yıldırım, Liberat Niyoyandika, Yurtşen Fidan

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

19 Şubat 2016

IMDb Puanı

3.4

Film Konusu & Özet & Detaylar

Osman Pazarlama, Osman Şaşmaz mahallede sevdiği kızla beraber olmak için başarılı ve zengin bir iş adamı olmayı amaçlamaktadır. Böylece sevdiği kızın ve babasının gözüne girebileceğini düşünmektedir. Bu yolda kendisine sağ kolu Erkan ve mahallede ondan hoşlanmakta olan Songül yardımcı olmaktadırlar. Osman, her türlü girişimciliği sergilemesine rağmen sonu hep hüsranla sonuçlanmaktadır. Osman, türlü ürünler geliştirerek piyasaya sunmakta, sunduğu farklı ürünler ile her defasında yatırımcıların kapısını çalmakta ancak girişimleri hep olumsuz sonuçlanmaktadır. Tabi bunları gerçekleştirirken de başına olmadık işler gelmektedir.

Osman bu süreçte aslında zengin olmanın ve aşkın hiç düşündüğü kadar uzakta olmadığını anlayacaktır. Yarattığı bir ürün onun bir anda dünya çağında ünlü ve zengin birisi olmasına ayrıca gerçek aşkı bulmasına yardımcı olacaktır.

Fragman

Osman Pazarlama, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın