Öteki Taraf

Puan Verin
Film Özeti

Öteki Taraf, Antalya şehrinde hayatlarını sürdürmekte olan Çetin ve Ece birbirlerini seven, oldukça mutlu bir çiftin hikayesi konu ediliyor..

Film Türü

Gerilim, Aşk

Film Yönetmeni

Özcan Deniz

Film Oyuncuları

Özcan Deniz, Meryem Uzerli, Aslı Enver, Ayten Uncuoğlu, Osman Wöber

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

8 Aralık 2017

IMDb Puanı

6

Film Konusu & Özet & Detaylar

Öteki Taraf, Antalya şehrinde hayatlarını sürdürmekte olan Çetin ve Ece birbirlerini seven, oldukça mutlu bir çifttir. İşinde başarılı biri olan Çetin, Antalya’da arzu ettiği şekilde bir iş imkanı yakalayamamıştır. Bir gün eski sevgilisi Sara’dan reddedemeyeceği bir iş teklifi alır. Ancak işin İstanbul’da olması ve teklifin Çetin’in eski sevgilisinden gelmesi nedeniyle Ece bu işe pek sıcak bakmaz. Çetin’in Ece’yi bir şekilde ikna etmesinin ardından çift İstanbul’a taşınır. İstanbul’da gözlerden uzak eski bir eve yerleşerek yeni hayatlarına başlayan çiftin arası bir süre sonra Sara yüzünden açılmaya başlar. Sorunlarını aşmaya çabaladıkları bir sırada Ece bir video kaydı bırakarak Çetin’i terk eder. Çetin tüm imkanlarıyla Ece’ye ulaşmaya çalışsa da boşa kürek çekmektedir. Yıkım yaşayan Çetin, Ece’den doğan boşluğu Sara ile doldurmayı da ihmal etmez. Artık Ece’nin başına kötü bir şey geldiğini düşünmeye başlasa da polisler onunla aynı fikirde değildir. Gerçekte olup bitenlerden ise hiç kimsenin haberi yoktur.

Fragman

Öteki Taraf, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın