Özel Ders | Netflix

8/10 - (100 {Puan})

Özel Ders filmi, Netflix dijital platformunda gösterime giren Romantik Komedi türündeki bir yapımdır. 1 saat 30 dakika süreye sahip olan film, 16 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

Yerli komedi türündeki filmde Azra oldukça güzel ve çekici bir kızdır. Gençlere özel ders adı altında son dönemlerin gözde işlerinden yaşam ve ilişki koçluğu hizmeti sağlamaktadır. Günün birinde oldukça yakışıklı bir yeni komşu onun bildiği doğruları unutmasına sebep olacaktır. Azra, resim öğretmenliği altında gençlere el altından özel destek sağlayan eğitimler vermektedir. Derslerin konusunu gençler seçmektedir ve ders içeriğini ailelerinden sakladıkları durumlar da zaman zaman yaşanabilmektedir.

Azra, kendisinden yardım isteyen genç bir kız ile tanışır. Bu genç kız kendisinden hoşlandığı bir erkeği tavlayabilmek için ders almaya başlar. Azra bu genç kıza erkek davranışları ve kendisinin nasıl davranması gerektiği konusunda dersler ve eğitimler vermeye başlar. Ancak kendisi yeni yakışıklı komşusundan etkilendiği andan itibaren bunları uygulamakta zorlanmaya başlar.

Özel Ders Film Konusu | Özeti Nedir ?

Azra oldukça güzel ve çekici bir kızdır. Gençlere özel ders adı altında son dönemlerin gözde işlerinden yaşam ve ilişki koçluğu hizmeti sağlamaktadır. Günün birinde oldukça yakışıklı bir yeni komşu onun bildiği doğruları unutmasına sebep olacaktır.

Özel Ders Film Türü Nedir ?

Romantik Komedi

Özel Ders Film Yönetmeni Kimdir ?

Kıvanç Barıönü

Özel Ders Film Oyuncuları Kimdir ?

Bensu Soral, Halit Özgür Sarı, Helin Kandemir

Özel Ders Filmi IMDb Puanı – Film Süresi

1 Saat 30 Dakika

Yorum yapın