Özgür Dünya

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Özgür Dünya, babası, arkadaşları ve kendi özgürlüğü için zorlu bir mücadele vermek zorunda kalan bir genç bir kızın hikayesini perdeye taşıyor.

Film Türü Nedir ?

Aşk, Dram, Gençlik

Film Yönetmeni Kimdir ?

Şevki Es, Faruk Aksoy

Film Oyuncuları Kimdir ?

Murat Serezli, Rabia Soytürk, Gürbey İleri, Sami Aksu, Hayal Köseoğlu

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

22 Mart 2019

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Özgür Dünya, babası, arkadaşları ve kendi özgürlüğü için zorlu bir mücadele vermek zorunda kalan bir genç bir kızın hikayesini perdeye taşıyor. Genç bir kadın olan Aslı, ülkedeki teknolojik gelişim açısından kritik öneme sahip bir evreye tanık olmak üzeredir. Yeni bir sanal oyun ülke gündemine adeta bomba gibi düşmüştür. Yapay zeka ile yönetilmekte olan oyun, oyuncuyla bütünleşip bir olarak, onunla aynı zihni paylaşmaya başlamaktadır. Oyuncusuyla beraber yaşayan, oyuncusunu her daim anlayan fakat her zaman oyuncusundan birkaç adım önde olduğu sloganıyla tanıtılan oyun, aslında göründüğünden apayrı özellikte bir şeydir.

Bu saatten sonra özgür dünyanın kurtuluşu, babası, arkadaşları ve kendi özgürlüğü için zorlu bir mücadeleye giren Aslı’nın ellerindedir. Aslı kişisel hayatındaki sorunları geride bırakarak, cinsiyetinden dolayı başarı ihtimali verilmeyen bir alanda kendisini kanıtlamalı ve özgürlüğün yegane koruyucusu ünvanını taşıyacak olan kahramana dönüşmelidir. Aksi halde her şey için çok geç olacaktır.

Fragman

Özgür Dünya, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın