Paranormal Chat

Puan Verin
Film Özeti

Paranormal Chat; Martin Takagi, Amerikan İç Güvenlik Bakanlığı’nda internet trafiğini kontrol etmekle görevli bir ajandır.

Orjinal Adı

Chatter

Film Türü

Korku, Gerilim

Film Yönetmeni

Matthew Solomon

Film Oyuncuları

Tohoru Masamune, Richard Hatch, Alison Haislip, Brady Smith, Sarena Khan

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

20 Aralık 2019

IMDb Puanı

4.5

Film Konusu & Özet & Detaylar

Paranormal Chat; Martin Takagi, Amerikan İç Güvenlik Bakanlığı’nda internet trafiğini kontrol etmekle görevli bir ajandır. Oldukça gelişmiş teknikler, cihaz ve donanımlar ile internet üzerinde olup biten her şey kontrol edilebilmektedir. Bu şekilde internet üzerinde tam bir kontrol sağlanmaktadır ve kişilerin özel hayatı dahi gözlemlenebilmektedir.

Chatter; Martin Takagi günün birinde yine olağan şekilde internet üzerindeki trafiği kontrol etmekte iken bir karı kocanın görüntülü görüşmesini gizlice izlemeye başlar. Kadın Londra’da eşi ise Los Angeles’ta ikamet etmektedir ve birbirlerinden uzak oldukları için görüntülü olarak görüşme yapmaktadırlar. Martin Takagi bu çiftin görüntülü görüşmelerinden etkilenerek onları izlemeye koyulur. Ancak bu iki çiftin görüşmelerinde olağan üstü durumlar yaşanmaktadır. Görüşmeler esnasında evlerinde garip olaylar gerçekleşmekte, bir anda görünüp kaybolan figürler ortaya çıkmaktadır. Paranormal olayların yaşandığı bu görüşmeler korku ve gerilimin tavan yaptığı olayları içermektedir.

Fragman

Paranormal Chat, Chatter, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın