Paris’in Sırrı

7/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Paris’in Sırrı, Sırrı Derman, Paris Hilton’a olan hayranlığı ile bilinen adam yıllar önce Sinan Çetin’in çektiği bir reklam filminde oynamıştır.

Film Türü

Komedi

Film Yönetmeni

Barış Denge

Film Oyuncuları

Şafak Sezer, Paris Hilton, Volkan Güleç, İrem Mercan, Turan Selçuk Yerlikaya

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

2019

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Sırrı Derman, Paris Hilton’a olan hayranlığı ile bilinen adam yıllar önce Sinan Çetin’in çektiği bir reklam filminde oynamıştır. Sırrı’nın hayatı, günün birinde kendisine gelen bir telefonla çok farklı bir hal alır. Sinan Çetin, dünyaca ünlü Paris Hilton ile bir reklam çekimi hazırlığı yapmaktadır ve reklamda Paris Hilton’ın rol arkadaşı olarak ünlü jön Sırrı Ferman’ı düşünmektedir. Fakat yönetmenin asistanı, Sırrı Ferman yerine yanlışlıkla Sırrı Derman’ı arayınca ortalık karışır.

Sırrı Derman, Paris Hilton ile bir reklamda oynamak için çağrıldığını zannedince, bunun ilahi bir işaret olduğunu ve Paris Hilton ile evlenmesinin kaderinde yazılı olduğunu düşünerek yola koyulur. İki Sırrı’nın da çekimlerin yapılacağı mekana ulaşmasıyla, işler içinden çıkılmaz bir hal alır.

Fragman

Paris’in Sırrı, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın