Patron Bebek 2: Aile Şirketi

2/10 - (9 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Patron Bebek 2: Aile Şirketi, Tim ve Ted Templaton kardeşler artık büyümüşler ve ayrı yollara savrulmuşlardır. Tim evlenmiş ve baba olmuştur.

Orjinal Adı

The Boss Baby: Family Business

Film Türü Nedir ?

Komedi, Animasyon, Aile

Film Yönetmeni Kimdir ?

Tom McGrath

Film Oyuncuları Kimdir ?

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

17 Eylül 2021

IMDb Puanı

5.8

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Tim ve Ted Templaton kardeşler artık büyümüşler ve ayrı yollara savrulmuşlardır. Tim evlenmiş ve baba olmuştur. Ted ise fon yönetimleri yapan bir şirkette Ceo olarak çalışmaktadır. Tim çalışmamakta olup evin geçimini eşi Carol üstlenmektedir. İki kızlarından Tabitha 7 yaşındadır ve oldukça zekidir. Diğer kızları ise henüz bebek olan Tina’dır. Tabitha okulunda birincidir ve kendine rol model olarak amcası Ted’i benimsemiştir. Ancak Tim, çocuğunun çok fala çalıştığını, yaşıtları gibi oynamak ve eğlenmek gibi aktivitelerden uzak kaldığını yani çocukluğunu yaşayamadığını düşünmektedir. Bebek Tina Tabitha’nın okulunun ve gizemli kurucusu Dr Erwin Armstrong’un, ardındaki karanlık sırları açığa çıkarmak üzere BabyCorp için çalışan çok gizli bir ajan olduğu ortaya çıktığında bu durum Templeton kardeşleri beklenmedik yollarla yeniden bir araya getirecek ve aile olmanın anlamını yeniden değerlendirmelerine ve gerçekte neyin önemli olduğunu keşfetmelerine yol açacaktır.

Fragman

Patron Bebek 2: Aile Şirketi, The Boss Baby: Family Business, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle