Patron Gibi

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Patron Gibi – Like A Boss, birlikte şirket kurmaya karar veren iki arkadaşın hikayesini konu alıyor. Çok yakın iki arkadaş olan Mia ve Mel, birlikte çalışmaya karar verir.

Orjinal Adı

Like a Boss

Film Türü

Komedi

Film Yönetmeni

Miguel Arteta

Film Oyuncuları

Rose Byrne, Tiffany Haddish, Salma Hayek, Jennifer Coolidge, Billy Porter

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

21 Şubat 2020

IMDb Puanı

4.6

Film Konusu & Özet & Detaylar

Patron Gibi – Like A Boss, birlikte şirket kurmaya karar veren iki arkadaşın hikayesini konu alıyor. Çok yakın iki arkadaş olan Mia ve Mel, birlikte çalışmaya karar verir. Birbirlerinden oldukça farklı kişiliklere sahip olan iki kadın, aldıkları kararı hayata geçirip yeni bir kozmetik firması kurar. Önceleri her şey yolunda gider. Yeni işlerinde keyifleri gayet yerindedir. Mia ve Mel, yönettikleri kozmetik şirketi sayesinde hayatlarının en parlak ve hareketli dönemini yaşar. Peki bu rüya sonsuza dek mi sürecek, yoksa kısa sürede bitecek midir? Bir süre sonra bu yeni iş, iki kadının arkadaşlıklarını tehlikeye sokar. Mel ve Mia, birbirleriyle hiç tahmin etmedikleri bir mücadeleye girişmiştir.

Fragman

Patron Gibi, Like A Boss, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın