Patronlara Tuzak

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Patronlara Tuzak, New York’ta çalışan başarılı iki asistan birgün fark ederler ki tam olarak yaptıkları iş aslında patronlarının hayatını kurtarmak.

Film Türü Nedir ?

Claire Scanlon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Robin Pront

Film Oyuncuları Kimdir ?

Vince Vaughn, Jason Bateman, Faizon Love

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

12 Haziran 2018

IMDb Puanı

6.5

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Patronlara Tuzak, New York’ta çalışan başarılı iki asistan birgün fark ederler ki tam olarak yaptıkları iş aslında patronlarının hayatını kurtarmak. Çalışma oranına ve gösterdikleri performansa göre bir çok işi yapıp karşılığın da çok az kazanmaktadırlar. Bu konuya çözüm olarak ikili patronlarından kurtulmak için bir plan kurarlar. Planları içinde patronlarını tanıştırarak aralarında duygusal bir yakınlaşma olmasını sağlamaktır. Patronlarını bir araya getirip onları sevgili olmaları için uğraşırlarken diğer yandan da kendileri de birbirlerini daha iyi tanıyıp yakınlaştıklarını fark ederler.

Fragman

Patronlara Tuzak, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın