Penceredeki Kadın

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Penceredeki Kadın; bir çocuk psikoloğu olan Dr Anna Fox, Manhattan’da bir apartman dairesinde kiracısı David ile birlikte yaşıyor.

Orjinal Adı

The Woman in the Window

Film Türü Nedir ?

Gerilim, Dram, Suç, Gizem

Film Yönetmeni Kimdir ?

Joe Wright

Film Oyuncuları Kimdir ?

Amy Adams, Gary Oldman, Julianne Moore, Wyatt Russell, Brian Tyree Henry

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

14 Mayıs 2021

IMDb Puanı

5.7

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Penceredeki Kadın; bir çocuk psikoloğu olan Dr Anna Fox, Manhattan’da bir apartman dairesinde kiracısı David ile birlikte yaşıyor. Kocasının ve kızının ölümüne yol açan bir kaza nedeniyle agorafobiden muzdariptir. Russells, görünüşte şiddet içeren bir koca, sorunlu bir oğul ve Anna’nın daha önce tanıştığını sandığı eşi Jane Russell olarak dairesinin karşısında yaşıyor. Anna, sözde Jane Russell’ın ölümüne tanık olur ve bunu polise bildirir, ancak aklını kaçırdığını düşünürler. Soruşturmayı kendi eline almaya karar verir ve Russell’ın oğlunun sandığından daha sorunlu olduğunu öğrenir.

Fragman

Penceredeki Kadın, The Woman in the Window, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle