Penceremden

5.4/10 - (96 {Puan})
Film Özeti

Penceremden, bakıldığında farklı dünyaların insanları olan, aile ve yaşam standartları çok farklı iki gencin aşk hikayesi konu edilmektedir.

Orjinal Adı

Through My Window, A través de mi ventana

Film Türü

Romantik, Dram

Film Yönetmeni

Marçal Forès

Film Oyuncuları

Clara Galle,Julio Peña Fernández,Guillermo Lasheras

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

4 Şubat 2022

IMDb Puanı

5.4

Film Konusu & Özet & Detaylar

Penceremden, Ariana Godoy’un popüler romanından uyarlanan orjinal ismi ile A través de mi ventana filmi izleyici ile buluştu. Bakıldığında farklı dünyaların insanları olan, aile ve yaşam standartları çok farklı iki gencin aşk hikayesi konu edilmektedir. Raquel ve Ares’ in aşkları tüm zorluklara rağmen birbirlerine kavuşmaları ardından meydana gelen olaylar anlatılmaktadır. Genç bir kız olan Raquel, uzun süredir komşu olduğu bir adama platonik aşıktır. Ne kadar çok istiyor olsa da bir türlü ona olan duygularını açamaz. Tüm yapabildiği uzaktan onu izlemek ve hayal kurmaktan öteye gidemez. Ancak çok geçmeden Ares’in de ailelerinin tüm itirazlarına aldırış etmeyerek kendisine aşık olduğunu öğrenmesi ile araların da tutkulu bir aşk hikayesi başlar.

Fragman

Penceremden, Through My Window, A través de mi ventana, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle